Şirket Profili

Şirket Profili

 

Netgold Güvenlik 2011 yılında güvenlik sektöründe fark yaratmak amacıyla kurulan bir şirkettir. Çalışmaya Alarm ve Haber Alma Merkezi olarak 19.09.2011 yılında Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yeterlilik belgesi alarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Kullanıcı dostu ve geniş ürün yelpazesi sunarak alarm ve görüntüleme sistemleri ile hem bireysel hem kurumsal çözümler sunarak güvenlikte tercih olmuştur. Türkiye'nin her yerinde güvenlik çözümleri sunan Netgold, seçkin müşteri portföyüne sahiptir.

 

Yeni ürün, profesyonel tercihleriyle kullanıcılarına istenilen yer ve zamanda güvenlik kontrolü sağlamaktadır. Ev ve iş yerlerine güvenliği her alanda en üst seviyede tutacak güvenlik çözümleri üreterek sektörde lider konuma gelmeyi amaç edinmiştir. Satış ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin yanında olmak, onları güvende hissettirmek en büyük amacımızdır.

 

Netgold, sunduğu mobil uygulama ve hizmetler ile kullanıcılara ev veya iş yeriyle bağlantı kurarak istenilen yer ve zamanda güvenlik kontrolü sağlamaktadır. Şirket ayrıca ihtiyaç tercihine göre karbonmonoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarını önleyen, yangın anında Netgold Alarm Merkezi ile ev yada iş yerine anında itfaiye, ambulans, polis yönlendirmesi yaparak kullanıcıların hayatlarını korumaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Referanslar +1000

Comodo SSL
Online : 1
Bugün Tekil : 2
Bugün Çoğul : 18
Dün Tekil : 23
Dün Çoğul : 32
Toplam Tekil : 67383
Toplam Çoğul : 160234