Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

 

Netgold Güvenlik

 

Hırsızlık, soygun ve gasp olaylarının hızla artış gösterdiği günümüzde caydırıcı ve önleyiciliği en yüksek yöntemlerden en önemlisi şüphesiz elektroik güvenlik sistemleridir. Netgold günümüz teknolojisinde kullanılan hırsızlık alarm sistemlerinde tüm ekipmanları profesyonel ve güveninizi en üst seviyeye taşıyacak teknoloji ile donatılmıştır. Dünya üzerinde yapılan çalışmalar gösteriyor ki, ilerleyen zamalarda elektronik güvenlik sistemleri çok yaygın bir şekilde kullanılacaktır.

 

Bir güvenlik sisteminin en üst seviyede performans sağlayabilmesi için öncelikle kullanılacak ürünler projeye uygun olarak seçilmelidir. Netgold profesyonel çözüm uzmanları ile bu konuda en deneyimli kadroya sahiptir. Bunula bağlantılı olarak bir alarm sistemi kullanıldığı yere göre doğru seçilmeli, alarm sistemlerinde tercih edilen ürünler doğru şekilde montaj yapılmalı ve belirli periyotlarla gerekli test ve kontrolleri düzenli olarak yapılmalıdır. Unutulmamalıdır ki bir güvenlik sistemi nadir zamanlarda çok gerekli olacak ve gerekli olduğu durumda doğru çalışmaması çok ciddi maddi ve manevi zararlara yol açacaktır.

 

Bir güvenlik sisteni satın alınırken ürün kalitesi yanında tüm yardımcı ekipmanların kalitesine dikkat edilmelidir. Alarm sistemlerinin sağlıklı ve uzun yıllar hizmet verebilmesi için mutlaka bu işin uzmanları tarafından uygun alt yapı ekipmanları ile kurulması gerekmektedir. Olması gerektiği gibi kurulmamış, amatörce kurulan sistemler güvenlik sistemi olmaktan çok, hayatınızda yeni sorunlar oluşmasına neden olmaktadır. Alarm sistemi kurulmadan, kurulacak yerin tüm detayları planlanarak, ürün seçiminde hassasiyet gösterilmeli ve ürün seçimi uzman kişilerce yapılmalıdır.

 

Tüm personelimiz konusunda uzmanlaşmış ve gerekli deneyime sahiptir. Netgold Güvenlik kullandığı tüm ekipmanlar Netgold Alarm Merkezi'ne (NAM) bağlı kaldığınız süre boyunca ömür boyu hizmet ve garanti kapsamındadır.

 

 

 

Referanslar +1000

Comodo SSL
Online : 2
Bugün Tekil : 4
Bugün Çoğul : 31
Dün Tekil : 23
Dün Çoğul : 32
Toplam Tekil : 67385
Toplam Çoğul : 160247