Ev Güvenlik Sistemi

Ev Güvenlik Sistemi

Hırsızlık

Netgold Ev Güvenlik Sistemi ile evinize izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Netgold Alarm Merkezi'ne gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Netgold Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.

Yangın

Netgold Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan itfaiye butonu, yangın anında Netgold Alarm Merkezi'ne yangın sinyali göndermenize olanak sağlar. Böylece evinizde meydana gelebilecek olası bir yangın durumunda ne yapacağınızı ya da hangi numarayı aramanız gerektiği gibi konuları düşünmekle uğraşmaz, itfaiye butonuna basarak evinize gerekli itfaiye yönlendirmesinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlarsınız. Ayrıca Güvenlik Paketinize ekleyeceğiniz ısı ya da duman dedektörleri sayesinde olası bir yangın durumunda Netgold Güvenlik Sistemi yangının çıktığı anı hemen fark ederek, sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan Netgold Alarm Merkezi'ne sinyal gönderir ve ilgili birimleri evinize yönlendirir.

Acil Sağlık

Netgold Güvenlik Sisteminizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan ambulans butonu, evinizdeyken meydana gelebilecek olası bir acil sağlık sorununda Netgold Alarm Merkezi'ne sinyal göndermenize olanak sağlar. Böylelikle siz ya da yakınlarınız acil bir sağlık sorunu ile karşılaştığı anda, hangi numarayı aramanız gerektiğini düşünmekle uğraşmaz, ambulans butonuna basarak evinize gerekli ambulans yönlendirmesinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlarsınız.

Gaz Kaçağı

Netgold Güvenlik Paketinize tercihinize göre ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarına karşı anında önlem alabilirsiniz. Netgold Güvenlik Paketiniz, bu dedektörler sayesinde sisteminizde bir gaz kaçağı olması durumunu hemen fark ederek, sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan Netgold Alarm Merkezi'ne sinyal gönderir ve ilgili birimleri evinize yönlendirir.

Panik

Netgold Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan 'panik' butonu ile herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile durumu Netgold Alarm Merkezi'ne bildirebilirsiniz. Panik butonu ambulans gerektirecek acil sağlık sorunlarında kullanılabildiği gibi soygunlarda ve hırsız ile karşı karşıya kalınması durumunda da kullanılabilen bir butondur. Butona basılması ile birlikte Netgold Alarm Merkezi tarafından evinize gerekli yönlendirmeler gerçekleştirilir.

Referanslar +1000

Comodo SSL
Online : 1
Bugün Tekil : 3
Bugün Çoğul : 25
Dün Tekil : 23
Dün Çoğul : 32
Toplam Tekil : 67384
Toplam Çoğul : 160241